Av. Atamay AYDIN

Avukat
Av. Atamay AYDIN

Av. Atamay AYDIN

İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini İstek Belde Anadolu Lisesi, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başarı burslu olarak tamamlamıştır. 8 sene profesyonel sporcu statüsünde Türk Hentbol Milli takımına hizmet vermiş olup, güncel olarak spor hukuku ve tahkim alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Lisans eğitimi süresince hem aktif spor faaliyetini sürdürmek hem de uluslararası hukuk eğitim programlarına katılmak amaçlı Shanghai, Los Angeles ve Madrid şehirlerinde farklı dönemlerde kalmış, bu kapsamda uluslararası sözleşmeler alanında uzmanlaşmıştır. Uluslararası Barolar Birliği (International Bar Association), PEOPIL Pan European Tazminat ve Mağdur Avukatları Birliği,  International Uluslararası Hukukçular Birliği, EUSA (European University Sport Association) üyesidir.

Türkiye’de avukatlık yasal stajını tamamlamasıyla beraber İstanbul Barosuna kayıtlı olarak ofisimizde avukatlık faaliyetini sürdürmektedir.

Yoğunlaştığı Alanlar:

Uluslararası Sözleşmeler, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Spor Hukuku ve Tahkim, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Miras Hukuku, Tazminat ve Sigorta Hukuku

Yabancı Diller:
İngilizce ( İleri )
Almanca (Orta)
İspanyolca (Başlangıç)

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: