Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz
Sözleşmeler Hukuku (Franchising, Leasing ve Lisans Sözleşmeleri)
Şirket Kuruluşu, Ortaklıklar, Sigorta, Birleşmeler, Devralmalar, Yeniden Yapılandırmalar konularda sözleşmeleri inceler ve hazırlarız.
Şirketler Hukuku
Danışmanlığımız kuruluş ve yönetişim dahil olmak üzere şirketler hukukunun tüm alanlarında tavsiyede bulunmaktadır.
İş Hukuku, Haksız Fiil ve Tazminat
Kaya Partner haksız fiil, borçlar hukuk ve sözleşmelerden doğan ihtilaflarda müvekkillerin tazminat haklarını gerek sulh gerekse dava yolu ile yoğun bir şekilde çözmek konusu uzmanlık alanlarındadır.
Trafik, Uçak ve Gemi Kazaları
Büromuz hem Türkiye’de hem de yurtdışında yoğun bir şekilde trafik- iş ve uçak kazalarından doğan tazminat davaları ile sigorta ve rücu taleplerinde müvekkillerin haklarını korumaktadır.
Sigorta Hukuku, Motorlu Taşıtlar ve Yeşil Kart
Seyahat, Araç ve Sağlık sigortası ve diğer sigorta konularında Sigorta Hukuku ile ilgili genel danışmanlık ve dava takibinde yardımcı olmaktayız.
Sigorta Hukuku, Motorlu Taşıtlar ve Yeşil Kart
Seyahat, Araç ve Sağlık sigortası ve diğer sigorta konularında Sigorta Hukuku ile ilgili genel danışmanlık ve dava takibinde yardımcı olmaktayız.
Petrol ve Enerji Hukuku
Petrol piyasasında, dağıtım şirketlerinin ve bayilerin karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm bulabilmek için, petrol piyasalarının değişen hukuki yapısını ve hukuki düzenlemeleri takip ederek; genel olarak EPDK idari para cezaları, Dağıtıcı bayi ana sözleşmeleri, sebepsiz zenginleşme davaları, intifa ve ipotek işlemleri, EPDK denetlemelerinde dikkat edilecek hususlar ve lisans çıkarma/tadil süreçlerinde gerçek ve tüzel kişilere hukuk ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Uluslararası Ticaret
Kaya Partner müvekkillerini yatırım izinleri ve teşvikleri, Serbest Ticaret Bölgesi işlemleri, Sermaye Piyasaları, Sınır ötesi yatırımlar, gelişmekte olan pazarlarda, özel sermaye ve risk sermayesi için idari yetkililer huzurunda temsil edebilir.
Doğrudan Yabancı Yatırımlar
Kaya Partner firmanızı Türkiye’de idari onayları elde ederek ve tamamlayarak doğrudan yatırımlarda zaman kaybetmeden ve bürokratik işlemleri en aza indirgeyerek temsil edebilir.
Fikri Sınai ve Mülkiyet Hakları
Kaya Partner müvekkillerine fikri mülkiyet ile ilgili lisanslar ve hukuki işlemler hakkında tavsiyelerde bulunmaktadır.
Aile ve Boşanma - Miras
İcra ve Uluslararası Alacakların Tahsili / İnkasso
Ceza Hukuku ve Ekonomik Suçlar
Avrupa Birliği Hukuku
Ofisimiz, müvekkillerine Avrupa Birliği’nde mallar, hizmetler, iş gücü ve sermayenin serbest dolaşımı hakkında hukuki tavsiyelerde bulunmaktadır. Avukatlarımız Avrupa Birliği Ticari ve Rekabet uygulamalarında uzmandır.

Bu alanların dışında;

İdare Hukuku, İcra ve İflas, Taşıma Hukuku ve CMR Mevzuatı, Spor Hukuku, Göçmenlik ve Mülteciler Hukuku, Vergi Hukuku , Banka ve Finans Hukuku, Alternatif Uyuşmazlık Çözüm yolları, Arabuluculuk ve Tahkim ve ekonomik suçlar konularında da hizmet vermekteyiz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: