DİYARDER 3.GELENEKSEL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ..

Anasayfa » DİYARDER 3.GELENEKSEL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ..

DİYARDER 3.GELENEKSEL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ..

DİYAR-DER, Diyarbakır Kültür ve Sanat Derneği’nin organize ettiği, dernek başkanı Sn Av. A. Vahit Kaya önderliğinde; dernek yönetim kurulu ve GencDiyarder kurul üyeleri eşliğinde düzenlediği 3. Geleneksel Fikir Paylaşımı ve Tanıtma/Tanışma toplantısı 20 Ekim Pazar günü gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Av.Vahit Kaya,”DİYADER olarak fayda üretecek toplantıların 3.cüsünü gerçekleştiriyoruz,engel oluşmazsa buluşmalarımızı aylık periyotlarla yapma düşüncesindeyiz”dedi.

Kaya daha sonra ”Almanya ve İran’dan gelen misafirlerimiz ve şirketlerinin başarı hikayesi farklı sektörlere açılma ve teknoloji, inovasyon ile uluslararası ticaretin önemi konuşuldu. Afrika’da ve Ortadoğu’da iş yapan insanlarımızın stratejileri değerlendirildi. Katılan ve değerli fikirlerini bizlerle paylaşan herkese sonsuz teşekkür ederiz.”diye devam etti.

Toplantıya,NBB Holding adına katılan Başkan Dr.Necati BULAK ”Çok yakında dünya’da ses getirecek çok büyük projelerin müjdesini vereceğim,bizi izlemeye devam edin..Bu projelerimizin memleketimize ve insanımıza hayırlar getirmesini diliyorum”dedi. BULAK daha sonra ”DİYARDER’in Başkanı değerli dostum Av.Vahit Kaya başkanlığı’nda değerli iş insanı hemşerilerimle birlikte, tanışma, kaynaşma ve ileride işbirlikleri olanaklarını değerlendirdik.”dedi.

DİYARDER’den yapılan ortak açıklamada ”Sosyal, ekonomik ve kültürel faaliyetlerde yepyeni projelerle yeni bir döneme Diyar-Der ekibi olarak hazırız”denildi.

http://www.akgazete.com.tr/turkiye/diyarder-3geleneksel-toplantisini-gerceklestirdi/20610

 

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: