ÇayTV’deki ‘Dernekler Konuşuyor

Anasayfa » ÇayTV’deki ‘Dernekler Konuşuyor

ÇayTV’deki ‘Dernekler Konuşuyor

ÇayTV’deki ‘Dernekler Konuşuyor’  programına konuk olan  merkezi İstanbul da ve Dubai, Avusturya, Almanya  İngiltere ve Hollanda da şubeleri olan Kaya & Partner Hukuk Ofisinin  kurucusu ve DİYARDER başkanı Avukat A. Vahit KAYA ile  Genç Diyarder Başkanı Evin DİKEN DİYARDER’in faaliyetleri  ve Diyarbakır’ ın  ekonomisi, ticaret ve turizm potensiyeli , bölge kadının iş ve sosyal hayattaki konumu ile Kripto / Dijital  para , uluslararası dava ve icralar, uluslararası suçluların ve hükümlülerin iadesini ayrıntılı değerlendiler.

Program ayrıca kripto para dolandırıcılarının mağdur ettikleri Türk ve yabancı ülke vatandaşları hukuksal olarak ne yapılmaları gerekiyor? Kripto para şirketlerince dolandırılanlar paralarını nasıl tahsil edebilecekler?  Uluslararası alacakların tahsili yöntemleri ile suçlu ve hükümlülerin iadesi prosedürü hakkında bilgiler içermektedir.

D.Bakır Eski MV  İnşaat Müh. Abdurrahman Kurt, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ( DTSO ) başkanı Mehmet KAYA,  İş kadını Nadire İçkale , Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Alican Ebedinoğlu  da telefon ile programa katılmışlardır.

Av. Abdulvahit Kaya ve Evin DİKEN ayrıca aşağıdaki sorulara da cevaplar vermiştir.

İdeal STK- Dernek başkanı sizce nasıl  olmalı?

DİYARDER ne zaman kuruldu? Kuruluş amacı nedir? Yönetimi hakkında bilgi. Diyarbakır ve DİYARDER‘i  Nasıl tanıtınız?

GENÇ DİYARDER çalışmaları ve projeleri

TSTK- TÜMBİFED – TÜMBİAD, Marmara Dernekler Federasyonu ile bağlantılarınız ne durumdadır?

Pandemi döneminde kapanma süreçlerinde yarattığınız ‘Evde Hukuk’ konseptli seminer ve projelerinizle Kaya Partner Hukuk olarak ne yapıyorsunuz?

Yurt dışına kaçan kripto para şirketi Thodex’in  sahibi Fatih Faruk ÖZER ile Çiftlik Bank sahibi  Mehmet AYDIN (Tosuncuk) uluslararası suçluluklarından hükümetlerine göre  iadesi nasıl olur? Kripto dijital para mağdurları alacaklarını nasıl tahsil edebilirler ?

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: